Hakkımızda

“Viya Design” iç mimarlık firmamız 2009 yılında Doğusel Şirketler Grubu bünyesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden itibaren denizcilik sektöründe ve iş dünyasında bir çok önemli projede yer almıştır.

Viya Interior Design daha çok gemi iç tasarımı üzerinde yoğunlaşmış olup, aynı zamanda tasarlaması yeni heyecanlar yaşatan ofis, mağaza, okul, konut, otel vb. çeşitli iç mekan tasarımlarını da en özgün şekilde yerine getirir.

Amacımız yaşadığınız her mekanın rahatlığınıza hizmet vermesi için fonksiyon çözümlerini yapıp, sonrasında ise mekan içerisindeki parçaların, tasarlanmış en doğru formlarıyla görsel bütünlüğü sağlamaktır.

Viya Design ve uygulamada Viya Atölye olarak özgünlüğü, yeniliği ilke edinmiş tecrübeli ve genç ekibin birlikteliği ile en iyi iç mimarlık hizmetini vermek için çalışmaktayız.

Viya Design olarak tasarladığımız her ürünün, imalat detayının çözülme sürecini; Viya Atölye ve çözüm ortaklığını, danışmanlığını yaptığımız Doğusel Deniz Mobilya beraberliğinde en doğru şekilde çözümleyerek ürünümüzü sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Özel işçilik gerektiren ürünler için ise el işçiliklerinden yaralandığımız ustalarımızın yıllardır süren tecrübesi sayesinde her türlü ağaç işçiliğini itina ile yerine getirmeyi başarıyoruz.